Małe zwycięstwo :)

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wspierana przez Stowarzyszenie „Aktywna Europa” drużyna Arka Wojsławice w rywalizacji o podium rozgrywek III ligi lubelskiej w dniu 7 kwietnia 2018 r. zwyciężyła z Powiślakiem Końskowola 1:0.

Projekt pt. „Zwalcz Stres”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dr Mariusz Filipek (Prezes Zarządu Stowarzyszenia) w dniu 27 grudnia 2017 r. podpisał umowę na realizację projektu pt.: „Zwalcz stres”.

Stowarzyszenie „Aktywna Europa” będzie realizować projekt dzięki dofinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

 

 

Europa bez barier – korzyść dla wszystkich

Stowarzyszenie Aktywna Europa miało zaszczyt być partnerem zorganizowanej przez Panów Posłów do Parlamentu Europejskiego – Krzysztofa Hetmana oraz Marka Plurę, konferencji poświęconej idei Europejskiego Aktu o Dostępności odbyła się 9 czerwca 2017 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Read more

„Śladami Marii Curie-Skłodowskiej…”

W imieniu Władz Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS serdecznie zapraszamy na konferencję, która odbędzie się 25 maja 2017 roku – ul. Narutowicza 12, Lublin. Stowarzyszenie Aktywna Europa ma zaszczyt uczestniczyć w organizacji niniejszego wydarzenia.

Read more

XXVII Tydzień Ekonomiczny

W imieniu SKN Ekonomii KUL oraz z Gildii Młodych (Pracodawcy Ziemi Lubelskiej) zapraszamy do udziału w XXVII Tygodniu Ekonomicznym, który odbędzie się w dniach 22.05.2017 r. -25.05.2017 r. 😀
Read more