VIII edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu „Oko w oko z…”

Stowarzyszenie „Aktywna Europa” ma przyjemność zaprosić na konferencję, którą objęliśmy swoim patronatem, a którą organizuje Koło Naukowe Psychologów UMCS. Jest to VIII edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu „Oko w oko z…”, której tegorocznym tematem jest Internet.

Konferencja odbędzie się 6 maja 2016 roku na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS.

Obrady będą miały na celu ukazanie w sposób interdyscyplinarny zagadnień związanych z Internetem, obejmujących jego biologiczny, społeczny, historyczny, kulturowy oraz psychologiczny wymiar. Tematyka, którą chcemy poruszać będzie dotyczyć uzależnienia, moralności, pornografii oraz wielu innych zagadnień związanych z chyba aktualnie najpotężniejszym z mediów.

Konferencję rozpoczną zaproszone wykłady wprowadzające wygłoszone przez uznanych specjalistów. W dalszej części zorganizowane zostaną sesje referatowe oraz posterowe z udziałem pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów z różnych polskich ośrodków akademickich.

Jest to kolejna konferencja z cyklu „Oko w oko z…”. Poprzednie o tematyce cierpienia psychicznego, seksualności stereotypów, cielesności, nieśmiałości, miłości i agresji cieszyły się dużym zainteresowaniem pracowników naukowych oraz studentów z całej Polski.